بزرگترین تلویزیون شهری جهان

بزرگترین و درخشان‌ترین تلویزیون شهری جهان توسط سامسونگ در ورزشگاه تیم بیسبال نیویورک متس آمریکا به‌نمایش درآمد.

شکل – بزرگترین تلویزیون شهری جهان

بزرگترین تلویزیون شهری جهان توسط سامسونگ معرفی شد؛ ۱۶۱۶.۵ متر مربع!

اخبار علمی و فناوری – بزرگترین و درخشان‌ترین تلویزیون شهری جهان توسط شرکت کره ای سامسونگ در ورزشگاه تیم بیسبال نیویورک متس آمریکا به‌نمایش درآمد.
سامسونگ با انتشار یک اعلامیه، از همکاری با تیم بیسبال نیویورک متس آمریکا برای قرار دادن بزرگترین تلویزیون شهری جهان در استادیوم برگزاری بازی‌های این باشگاه خبر داد. این نمایشگر غول‌پیکر، علاوه بر آنکه بزرگ‌ترین نمونه تولیدی تا کنون است، درخشان‌ترین صفحه‌نمایش جهان نیز محسوب می‌شود تا از این طریق تجربه بصری بی‌نظیری را برای افراد حاضر در استادیوم فراهم کند.

بزرگترین تلویزیون شهری جهان


The world’s largest urban television – این تلویزیون دارای پنل ال ای دی LED با مساحت عظیم ۱۶۱۶٫۵ متر مربع است. علاوه بر این غول بزرگ، یک نمایشگر LED کوچک‌تر با مساحت ۶۴۱ متر مربع نیز در کنار آن قرار دارد.

تعداد پیکسل‌های به‌کار رفته در این استادیوم، مجموعا به رقم ۴۰ میلیون می‌رسد و فاصله هر پیکسل در این نمایشگر ۱۰ میلی‌متر است.

با استفاده از فناوری نمایشگرهای جدید، تماشاگران ورزشگاه می‌توانند از هر بخشی در استادیوم بازی را دنبال کنند. هر دو صفحه‌ نمایش هم‌چنین می‌توانند بازی را با وضوح و رزولیشن ۴K به‌همراه امتیازات، آمار و سایر اطلاعات مفید بازی در جریان دیگر نمایش دهند.

اما تنها ورزش‌دوستان نیستند که از این تحول دیجیتال سود می‌برند. ساخت این تلویزیون بزرگ شهری جهان توسط سامسونگ، فرصتی باورنکردنی را برای تبلیغ‌کنندگان محصولات مختلف نیز فراهم می‌کند. ارتفاع این نمایشگر جدید به‌ قدری بلند است که حتی از بزرگراه‌ها نیز قابل مشاهده بوده و محصولات تبلیغ‌کنندگان را در معرض دید طیف وسیع‌تری از مردم قرار می‌دهد.

با بهبود تجربه بصری ورزش‌ دوستان و ارائه فرصت‌های بیش‌تر تبلیغاتی برای کسب درآمد، مشارکت فعلی میان سامسونگ و باشگاه نیویورک متس بدون شک برای افراد ذی‌نفع در این معامله بسیار پرسود خواهد بود.

The world’s largest urban television

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم