مانیتور ۴۹ اینچی فوق عریض دل

مانیتور ۴۹ اینچی فوق عریض دل با نام Dell UltraSharp U4919DW معرفی شد. در ادامه
با مشخصات فنی ، قابلیت ها و قیمت صفحه نمایش فوق عریض غول پیکر دل بیشتر آشنا شوید.

مانیتور 49 اینچی فوق عریض دل

مانیتور ۴۹ اینچی فوق عریض دل با وضوح QHD معرفی شد.

مانیتور ۴۹ اینچی فوق عریض دل با نام Dell UltraSharp U4919DW معرفی شد. در ادامه با مشخصات فنی ، قابلیت ها و قیمت صفحه نمایش فوق عریض غول پیکر دل بیشتر آشنا شوید.

کمپانی دل چند روز پیش از نخستین مانیتور ۴۹ اینچی فوق عریض خود با وضوح QHD و به نام Dell UltraSharp U4919DW پرده برداری کرد. بی‌شک مانیتور ۴۹ اینچی فوق عریض دل می‌تواند هیجان خاصی را به بازار مانیتورها تزریق کند. دیگر مانیتورهای فوق عریض بازار همراه نمایشگری با نسبت ۳۲:۹ وضوح حداکثری فول اچ دی عرضه می‌شوند.

در نتیجه نمایشگر عریض، اما رابط کاربری آن کوتاه است. اما در مورد دل، راه حل آن‌ها پیکسل‌های بیشتر و زاویه دید بهتر بوده است.

تفاوت مانیتور ۴۹ اینچی فوق عریض دل با دیگر مانیتورهای فوق عریض ۳۲:۹ بازار چیست؟ آن یک مانیتور Dual QHD با وضوح ۵۱۲۰‌ در ۱۴۴۰ پیکسل است. جدا از وضوح عظیم صفحه، شما به لطف انحنای ۳۸۰۰R با نرخ ۱۰۹ پیکسل در هر اینچ و پشتیبانی ۱۰۰ درصدی از فضای رنگ sRGB، با تماشای این نمایشگر غرق در آن خواهید شد.

نظیر دیگر مانیتورهای فوق عریض، در اینجا یک درگاه HDMI، یک درگاه DisplayPort و یک درگاه USB-C وجود دارد، اما خبر خوب شما یک KVM برای کیبورد، ماوس و ویدیو را نیز در اختیار خواهید داشت.

برای استفاده از KVM مانیتور ۴۹ اینچی فوق عریض دل شما می‌توانید دیوایستان را از طریق درگاه USB-C، به علاوه یک درگاه HDMI/DisplayPort دوم با یک یو اس بی و استفاده از شرت‌کات‌های کیبورد از طریق اپلیکیشن Display Manager دل، هر دو سیستم را مدیریت کنید.

این یک قابلیت بسیار جالب است، به ویژه برای کاربرانی که در امور مالی، طراحی گرافیکی یا تجزیه و تحلیل داده‌ها فعالیت دارند.
قیمت مانیتور ۴۹ اینچی فوق عریض دل

به گفته‌ی دل مانیتور UltraSharp U4919DW با قیمت ۱۶۹۹ دلار و از تاریخ ۲۶ اکتبر (۴ آبان ماه) عرضه خواهد شد. هرچند این مانیتور از بسیاری از مانیتورهای بازار گران‌تر است، اما اختلاف قیمتی آن با مانیتور کوچکتر ۲۷ اینچی ۴K ایسر چندان هم زیاد نیست.

source

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم